VAJİNAL ESTETİK

Ankara Vajinal Estetik ( Genital Estetik ) Tedavisi  |  Op. Dr. İlhami Atılgan

Vajinal Estetik, tüm diğer estetik alanları gibi oldukça doğal sebeplerden ihtiyaç duyulan ve günümüz koşullarında son derece zahmetsiz olarak atlatılabilen tıbbi operasyonlardır. Güzellik her ne kadar göreceli bir kavram da olsa insanlığın en doğal arzularından biri konumundadır. Kadınlar her açıdan kusursuz ve kendilerini rahat hissettikleri mükemmel bir görünüşe sahip olmak isterler. İşte bu nedenle burun estetiği, dudak estetiği gibi vajinal estetik de rağabet gören bir estetik dalı olup bazı kişilerde fiziksel rahatsızlıklardan dolayı zorunlu bir müdahale de olabilmektedir.
 

Vajinanın Güzel Görünmesi İçin

Kadın cinsel organı(vajina) hamilelik, normal doğum, doğum sırasında oluşabilen yırtıkların zamanın da tam ve doğru onarılamaması, iri bebek doğurma, kilo alıp-verme, sigara, hormonal bozukluklar, menopoz ve yaş ilerlemesi gibi nedenlerle dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilmektedir. Bunun sonucu olarak vajina kaslarında gevşeklik, vajina kanalında genişleme gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Vajina daraltma ihtiyacı duyan kadınlar cinsel ilişkide yetersizlik duygusu, estetik kaygısı ve özgüven problemi yaşayabilmektedirler.
 
Yakın zamana kadar kadınların cinsel problemlerinin neredeyse tamamının temelinde psikolojik kaygılar olduğu düşünülüyordu. Ancak fiziksel sorunların olduğunun kabul edilmesi ile birlikte; en az psikolojik sorunlar kadar cinsel yaşamı, ilişki huzurunu ve sosyal hayat mutluluğunu olumsuz etkileyebilmektedir. “Vajina estetiği”nde en etkin ve güvenilir tedavi yöntemi olan lazer tedavisi, Çankaya’da bulunan kliniğimizde uygulanmakta ve cerrahi müdahaleye gerek duyulmadan tedavi edilebilmektedir.
 

Labioplasti Ameliyatı (iç dudak ameliyatı)

Genital bölge ile ilgili estetik operasyonlardan en sık uygulananları labioplasti (iç dudakların küçültülmesi) ve vajina daraltma işlemleridir. Cinsel estetik ameliyatlardan biri olan labiumların düzeltilmesi operasyonlarına“labioplasti” adı verilir. Küçük dudaklar (labium minus), büyük dudakların arasında ince deri kıvrımı şeklinde uzanır ve klitorisi örterler. Küçük dudaklar belli belirsiz bir kıvrım halinde arkaya doğru küçülürler. Bazı kadınlarda iç dudakların, dış dudaklardan dışarı sarkacak şekilde uzun olması tıbbi sorun yaratmasa da estetik görünümü bozmaktadır. Doğuştan yaşanılabildiği gibi doğumdan sonra ya da aşırı kilo alıp verme sonucu da oluşabilen bu durum cinsel hayatı zorlaştırmakta, sorunlara neden olmaktadır.


Vajinal Estetik Öncesi Sonrası

Vajinal Estetik Öncesi Sonrası hakkında net bir yorumda bulunabilmek için rahatsızlığın ana kaynağını tespit etmek gerekir. Tedavi öncesi hem fiziksel ağrı, enfeksiyon vb. şikayetler görülmekte hem de psikolojik endişe ve kaygılar çeşitli sıkıntılara yol açmaktadır. Başarılı bir vajinal estetik sonrası hastaların yorumları, kendilerini çok daha fazla özgüvenli hissettikleri yönünde olmaktadır.
Genital bölge ile ilgili problemler hastalar açısından iki ana başlık altında toparlanabilir:
 1. Fiziksel rahatsızlığa neden olan sorunlar
 2. Sadece görünüş-estetik kaygısı oluşturan durumlar


Fiziksel Rahatsızlığa Neden olan Sorunlar

Genital bölge operasyonlarına ihtiyaç duyulmasına neden olan fiziksel problemlerde kadın, cinsel yaşamından sosyal hayatına kadar mutsuz olduğu durumlarla karşılaşabilmektedir. Bu durumlara örnek verecek olursak:
 • Kadınlarda en çok karşılaşılan genital bölge rahatsızlıklarından biri iç dudakların (labium minus) dış dudaklardan daha büyük olmasıdır. Bu yapıda genital bölgenin sürekli ıslak kalması kaynaklı enfeksiyon rahatsızlıkları görülür.
 • Dışarı doğru sarkan iç dudakların, cinsel ilişkide ağrıya neden olabilecek yapıda olması da karşılaşılan diğer bir durumdur.
 • Boyut olarak çok küçük yapıdaki klitoris cinsel ilişkide tatminsizlik sorunlarını beraberinde getirir. Etrafındaki deri tabakasının klitorisi kapatması ise diğer bir olumsuz faktördür.
 • Doğal boyutlarından daha fazla olan büyüklük veya deri sarkmasının yanında aşırı zayıflık veya kilo kaybı da pubis sorunlarına neden olur.
 • Hamilelik, doğum, kilo alımı gibi durumlarda sıkça rastlanılan vajinal kanalda deformasyon ve genişlemeler yine cinsel ilişki problemlerine yol açar.


Estetik Kaygısı Oluşturan Durumlar

Genital bölgede herhangi bir fiziksel rahatsızlık yaşanmaması önemli bir sağlık faktörüdür. Ancak göze hoş gelmeyen her görüntü de en az fiziksel problemler kadar rahatsız edici olabilmektedir. İç dudakların dış dudaklardan dışarı doğru sarkması, giyim konusunda kadının kendini rahat hissetmemesine neden olur. Dar kıyafetlerin giyiminde, mayo veya bikini seçiminde estetik durmayan görüntülerle karşılaşılabilir.
Yine labiumlardaki asimetrik yapılar, genital bölgede kararma gibi cilt yapısındaki problemler görünüm bozukluğuna neden olacağı için kendine güven duygusunu zedeleyebilir.
Tüm bu sorunlarla mücadele etmenin, daha sağlıklı ve mutlu bir görünüme kavuşmanın en etkili çözüm yolu lazer yöntemi ile yapılan zahmetsiz tedavilerdir.

 

Kimler Vajina Estetiği Olabilir?

Evli, bekar, doğum yapmış veya yapmamış fark etmeksizin dileyen herkes vajina estetiği (Cinsel organ estetiği) yaptırabilmektedir. Bu operasyonlar kızlık zarına zarar vermemekte, cinsel ilişkiye, orgazma, gebe kalmaya veya doğum yapmaya herhangi bir engel oluşturmamaktadır. Ayrıca merak edildiği üzere operasyondan sonra idrar yapma ile ilgili bir sorun da yaşanmamaktadır.
 

Vajina Daraltma (Vajinoplasti)

Vajinal genişlik, çiftler arasında cinsel problemlerden biridir. “Rahim daraltma” ya da Vajinal Cinsel Estetik, ilerleyen yaş veya doğumlara bağlı olarak vajinanın gevşemesi sonucu oluşan estetik görünümü düzeltmeye ve cinsel ilişki hazzını artırmaya yönelik bir uygulamadır. Vajina gevşemesi yapısal olarak veya normal doğum sonrası oluşan travma sonucunda alt genital bölgede bulunan kas ile yumuşak dokuların(Vajina mukuzası) gevşeyip genişlemesi ve sarkmasıdır. Cinsel estetik alanında önemli bir yeri olan vajen daraltma ya da vajen yenileme operasyonunda cerrahi olarak vajinal kanal daraltılır, gereken miktarda mukoza ve kas dokusu çıkarılır, gevşemiş olan kas yapıları dikilerek daha gergin ve sıkı hale getirilir. Ancak günümüzde bu cerrahi müdahalenin yerine lazer ile tedavi tercih edilmekte olup, çok daha zahmetsiz ve etkili bir çözüm sağlanabilmektedir.
 

Neden Lazerle Vajina Daraltma?

Vajina yaklaşık 10 cm’lik bir kanal olmasına rağmen cerrahi uygulamalarla ancak giriş kısmındaki birkaç cm’lik alanda etkili olmaktadır. Oysa kliniğimizde Er-YAG lazer (Erbium Yttrium Aluminium Garnet) ile vajinal daraltma işlemi yapılabilmekte; vajinal kanalın tümünü sıkılaştırmakta dolayısıyla rahim ağzından vajina girişine kadar olan 10 cm lik  alana etkili olmaktadır. Böylece vajinal mukuzada kollajenizasyonun uyarılmadığı tek bir alan kalmamaktadır. G Shot
Vajinal kanal boydan boya daha genç bir dokusal yapıya ve anatomiye kavuşmaktadır. Op. Dr. İlhami Atılgan tarafından Ankara Çankaya’daki muayenehanemizde; Fotona Er-YAG lazer vajinoplasti uygulaması yapılarak son derece zahmetsiz öglen tatil arasında dahi yapılabilecek anestezi ve ilaç kullanmayı gerektirmeyen bir tedavi deneyimi sağlanmaktadır.
 
Cerrahi bir işlem olmaması nedeniyle vajinal bölgede yüzeysel sinir kesileri olmamakta, böylece vajinal duyarlılık azalmamakta ve erkek cinsel organının vajina içinde yarattığı basınç, hastalar tarafından daha iyi hissedilebilmektedir. Hastanın cinsel doyuma ulaşması bu nedenle belirgin derecede artmaktadır. Telefon numaralarımızdan randevu alarak detaylı bilgi alabilir, tedavi sürecinizle ilgili doktorumuza danışabilirsiniz.


Vajinal Estetik Lazer

Vajinal estetik lazer uygulamaları “lazer vajinal rejuvenasyon” olarak adlandırılır ve genital bölgede hem sağlıklı hem de estetik kusurları örten sonuçlar alınmasını sağlar. Cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, dikiş izi, ameliyat kesisi gibi komplikasyonların yaşanmadığı oldukça pratik tedavilerdir.

Genital estetik uygulamalarında hastaların en fazla ihtiyaç duyduğu tedaviler başta vajina daraltma olmak üzere sıkılaştırma, gençleştirme, vulva beyazlatma, genital siğil ve cinsel haz arttırıcı çözümlerdir. Stres inkontinans tedavisi (idrar kaçırma) yine estetik operasyonlar gibi lazer ile çözülebilen ve pek çok hastada ilk seanstan çözüme kavuşan bir lazer tedavi uygulamasıdır.

Genital bölgeyi oluşturan vagen, labium majus (büyük dudaklar), labium minus (küçük dudaklar), hymen (kızlık zarı), mons pubis (dudakların üst kısmı) sağlıklı bir cinsel yaşam ve hijyen açısından önemli olduğu kadar estetik açıdan da dikkat edilmesi gereken bölgelerdir. Bu yapılardan herhangi birinde veya bir kaçındaki kusurlar kişinin kendine özgüven duygusuna zarar vermekte; çoğu zaman kendini rahat ifade edememeye bağlı yoğun stres yaşanmasına neden olmaktadır.

Vajinal estetik lazer tedavileri son derece pratik ve operasyon sonrası kısa zamanda günlük yaşama kalınan yerden devam edilmesiyle genital bölge sorunlarında en fazla tercih edilen tedavilerdir.

Lazer ile Vajinal Estetik Uygulamaları Nelerdir?
Çok sayıda kadının en fazla tercih ettiği uygulamalar, vajinal rejuvenasyon olarak tabir edilen vajinal sıkılaştırma yöntemleridir. Lazerle vajinal sıkılaştırma yöntemi ile hem iç hem de dış dudaklardaki sarkmalar giderilerek bölge eski görünümüne kavuşturulur. Üstelik vajina bölgesindeki kasların sıkılığını yitirmesi nedeniyle ortaya çıkan idrar ve gaz kaçırma problemlerine de çözüm üretilir.

Bu tür estetik uygulamalar sağlık sorunları ve vajinanın estetik görünüm kaygılarını gidermenin yanında aynı zamanda cinsel birleşmede yaşanan problemlere karşı da zahmetsiz sonuçlar sunar. Kadınların özgüvenini yitirmesine neden olan, partneriyle aralarında sorun yaşanmasına kadar varabilen problemler için;
 • Vajina daraltma
 • Vajina gençleştirme
 • Genital kırışıklıkların giderilmesi
 • Genital bölge beyazlatma
 • İç dudak küçültme
 • İdrar kaçırma
Tedavileri lazer uygulamalarıyla uygulanarak oldukça kısa sürede istenen sonuçlar elde edilir.

Lazer ile vajinal estetik uygulamalarının yanında kadınların cinsel hayatını derinden etkileyen orgazm olamama da çok pratik uygulamalar ile tedavi edilebilmektedir.

O Shot ve G Shot Uygulamaları
Kadınların uyarılma bölgeleri “G Noktası”nı hassaslaştıran G Shot aşısı bölgeye G Noktası’na enjekte edilirken yine kadınların orgazm olamama problemleri için geliştirilen O Shot uygulamaları ile de aynı zamanda vajinal bölgenin ve klitorisin kaybettiği fonksiyonlarını kazandırılır. Her iki uygulamada doğal içerikleri sahiptir. Tedavinin ardından komplikasyon gözlenmemek ile birlikte tek seans yeterlidir.

Lazerle Uygulamalarıyla Vajinal Estetik Faydaları
 • Uygulamalar cerrahi müdahale gerektirmez
 • Anestezi uygulanmaz
 • Zahmetsiz ve pratik yöntemlerdir
 • Ameliyat etkileri gözlenmez. İyileşme süreci ve dikiş sorunu yoktur
 • Hem sağlık sorunları tedavi edilir hem de estetik kaygılarına son verilebilir


 
 

Bunları Gördünüz mü?

Vajinal Daraltma (Vajinoplasti)

Kadın cinsel organları hamilelik, normal doğum, kilo alımı, sigara, hormonal bozukluklar, menopoz ve yaş gibi nedenlerle dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilir.

Ankara Vajinal Sıkılaşma: Er-Yağ Lazer

Ankara Vajinal Sıkılaşma operasyonları için Op. Dr. İlhami Atılgan muayenehanesinde Er-YAG Lazer ile ağrısız, anestezi almadan ayakta uygulama yapılmaktadır.

Neden lazer vajinal daraltma

Vajina yaklaşık 10 cm’lik bir kanal olmasına rağmen cerrahi uygulamalar ancak giriş birkaç cm’lik kısmına etkili olmaktadır. Oysa günümüzde Er:YAG lazer ile vajinal daraltma işlemi vajinal kanalın tümünü sıkılaştırmakta yani rahim ağzından vajina girişine kadar etkili olmaktadır.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi

Dr İlhami Atılgan tarafından yapılan lazerle idrar kaçırma tedavisi sonrasında şikayetler yaklaşık 6 haftada %65, 6 ayda %97 oranında geçer.

Labioplasti

Labioplasti, iç dudak küçültme ameliyatıdır ve ihtiyaç duyulma nedenleri irsi veya estetik görünüm olarak değişebilmektedir. Zamanla kadın genital bölgesinde vajeni dıştan saran iç dudaklarda sarkmalar meydana gelebilir.

Cinsel Haz ve Tatminsizlik

Vajina daraltma operasyonu geçirdikten sonra ameliyat öncesi yaşanan cinsel hayatın kalitesinde olumlu yönde bir değişim olduğu gözlemlenmiştir.

Vajinal sıkılaştırma nasıl yapılır

Vajinal sıkıştırma nasıl yapılır konusu kadınlar tarafından artık farkındalığı olan ve ihtiyaç duyulan bir konu. Oysa geçmiş yıllarda bir çok estetik operasyon…

Vajinal Estetik Öncesi Sonrası

Vajinal Estetik Öncesi Sonrası, görünümdeki değişikliğin yanında iyileşme süreci ve yan etkilerinin olup olmadığı en çok merak edilen konular arasındadır. Genital Estetik evli, bekar, doğum yapmış veya yapmamış fark etmeksizin dileyen herkes için yapılabilmektedir.

Ayakta İdrar Kaçırma Tedavisi

Ayakta İdrar Kaçırma Tedavisi, günlük yaşamı son derece olumsuz etkileyen Üriner inkontinans problemine zahmetsiz ve cerrahi müdahale gerektirmeyen lazer tedavisiyle gerçekleştirilmektedir.

Genital Bölge Beyazlatma

Genital Bölge Beyazlatma ve Bikini Bölgesi Renk Açma, kararan cilt yapısını ortadan kaldırarak çok daha estetik bir görünüme sahip olunmasını sağlıyor.

Kızlık Zarı Muayenesi Ankara

Kızlık zarı muayenesi Ankara Çankaya’daki muayenehanemizde yaklaşık 5 dk. süren zahmetsiz bir jinekolojik tetkiktir … herhangi bir tıbbi alet kullanılmasına da gerek yoktur.

Lazerle Vajina Estetiği

Lazerle vajina estetiği, genital bölge görünümüne özen gösteren kadınlar için en zahmetsiz ve etkili çözüm yöntemidir. Fotona Er-YAG lazer vajinoplasti uygulaması

Lazerle Labioplasti

Lazerle Labioplasti Ankara Çankaya'daki muayenehanemizde Op. Dr. İlhami Atılgan tarafından 1 seans uygulanarak başarıyla gerçekleştirilen bir genital bölge operasyonudur.

Lazerle Vajinoplasti

Lazerle Vajinoplasti, vajina daraltma ameliyatına göre çok daha etkili ve zahmetsiz bir genital bölge estetik operasyonudur.

Vajinal Estetik Ankara

Vajinal Estetik Ankara Çankaya’daki muayenehanemizde, alanının en tecrübeli doktorlarından olan Op. Dr. İlhami Atılgan tarafından uygulanmaktadır.

Kimler Vajina Estetiği Olabilir

Kimler Vajina Estetiği Olabilir konusunda herhangi bir özel kısıtlama bulunmamaktadır. Kendi özgür iradesine sahip, 18 yaşını doldurmuş, evli ya da bekâr

Bikini Bölgesi Kararması

Bikini bölgesi kararması kadınların estetik güzellik olarak çare aradıkları, hormonal veya çeşitli uygulamalardan kaynaklanan bir cilt sorunudur.

Klitoris Estetiği

Klitoris Estetiği, kadın cinsel organının üstünde ve labium minusların bittiği yerde yer alan genital bölgeye yapılan cerrahi müdahalelerdir.

Lazerle Genital Estetik Uygulamaları

Lazerle Genital Estetik Uygulamaları, artık sıklıkla tercih edilen ve oldukça zahmetsiz işlemlerle estetik görünüme sahip olmayı sağlayan operasyonlardır.

O Shot PRP Orgazm Tedavisi

O shot PRP Orgazm Tedavisi klitoris ve vajinal fonksiyonları canlandıran, ağrısız ve cerrahi müdahale olmayan doğal bir tedavi yöntemidir.

G Noktası Büyütme G Shot Tedavisi

Kadınlarda G noktasının daha erişilebilir yapıya getirilmesini sağlayan G Noktası Büyütme G Shot Tedavisi hakkında merak edilenler yazımızda.

P-Shot Tedavisi

P-Shot, erkek cinsel organı olan penise PRP (Platelet Rich Plasma) ile enjeksiyon uygulanması yöntemidir. Kök hücre tedavisi olarak bilinen PRP, kişinin kendi kanından elde edilen yoğun onarıcı özelliğe sahip trombositlerin laboratuar ortamında elde edilmesi olarak özetlenebilir.

İç Dudak Sarkması Nedir

İç dudak sarkması nedir veya labioplasti ameliyatı nasıldır gibi sorular kadınlar tarafından merak edilen genital bölge estetik operasyonlarıdır.

Vajinal Daraltma Operasyonu

Başarı oranı yüksek lazerle vajinal daraltma operasyonu ile sarkmalara son verin. Ankara Çankaya’da kliniğimizde sağlığınıza kavuşun.

O Shot ve G shot Farkı Nedir?

İki yöntemin aynı işlevi var gibi görülse de aslında O shot ve G shot farkı nedir sorusunun cevabı çoğu kişi tarafından karıştırılmaktadır.

Vajinal Estetik Nedir?

Günümüzde estetik kaygıların artmasıyla birlikte, kadınlar vajinal estetik nedir sorusuyla hekimlere çok daha fazla başvurmaktadır.

G Shot ile G Noktası Uyarma

G shot ile G noktası uyarma uygulamaları vajina ön duvarındaki hassas bölgenin duyarlılığının arttırılmasına olanak sağlar.

Vajinoplasti ve Labioplasti Farkı

Kadınların vajina bölgelerinde görülen sarkmalar ve şekil bozuklukları için uygulanan yöntemlerdeki farklılar vajinoplasti ve labioplasti farkı sorusunu akıllara getiriyor.

Vajinal Lubrikasyon Nedir?

Cinsel birleşmeyi zorlaştıran, kadınlar için işkenceye döndüren vajinal kuruluk tedavisi Vajinal lubrikasyon nedir sorusunun cevabı için hemen tıklayın.

İlk Gece Korkusu

Eşlerin birbirinden uzaklaşmasına neden olan, kadınların en büyük problemlerinden ilk gece korkusu cinsel birleşmede korku ve kaygı yaratır.

Kimler O Shot Tedavisine İhtiyaç Duyar?

Cinsel tatminsizlik ve daha sağlıklı bir cinsel yaşam için ihtiyaç duyulan O Shot nedir, kimler O Shot tedavisine ihtiyaç duyar?

Anorgazmi Orgazm Olamama Tedavisi

Anorgazmi orgazm olamama tedavisi ile başarılı sonuçlar alın. Ankara Çankaya’daki kliniğimizdeki uygulamalar için tıklayın

G Noktası Büyütme

Yüzde yüz başarı oranına sahip G Shot tedavisi ile G Noktası Büyütme uygulaması için tıklayın.

Kimler G Noktası Büyütme Yaptırabilir?

Kimler G Noktası büyütme yaptırabilir? Başarılı sonuçları bulunan G Shot Tedavisi’ne yönelik Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği yöntemleri için tıklayın.

Perine Estetiği

Perine estetiği ile doğum sonrası oluşan problemlere son verin, vajina bölgesini eski görünümüne kavuşturun.

Lazerle Vajinoplasti Ankara

Başarılı sonuçlar ve zahmetsiz uygulamalar için Op. Dr. İlhami Atılgan’ın lazerle vajinoplasti uygulamalarını deneyin.

İdrar Kaçırma Tedavisi Ankara

Lazerle idrar kaçırma tedavisi için en doğru adres olan kliniğimiz uygulamalarına dair tüm detaylar için tıklayın.

P Shot Ankara

Sertleşme sorunu yaşayan erkekler için en başarılı sonuçlar P Shot aşısı ile gelir. Zahmetsiz uygulamanın detayları için tıklayın.

P Shot Nasıl Uygulanır?

Sertleşme problemi için yapılan P Shot aşısı aynı zamanda penis boyutuna da etkisiyle erkeklerin tercihi oluyor. Uygulama detayları için tıklayın

Vajinal Estetik Hangi Durumlarda Yapılır?

Zahmetsiz ve başarılı sonuçları bulunan vajinal estetik hangi durumlarda yapılır? Op. Dr. İlhami Atılgan’ın lazer ile vajinal estetik tedavileri için tıklayın.

Genital Bölge Estetiği

Ameliyat gerektirmeyen, zahmetsiz genital bölge estetiği uygulamaları Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği’nde en pratik yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

Ameliyatsız Genital Estetik

Sağlık ve fiziksel yapı bozukluklarına karşı tercih edilen zahmetsiz ve kısa uygulamalar olarak bilinen ameliyatsız genital estetik

Vajinada Normal Dudak Uzunluğu Nedir?

Vajinada normal dudak uzunluğu nedir, kimler labioplasti yaptırabilir? Labioplasti ile vajina normal dudak uzunluğuna kavuşturuluyor.

Vajinadan Ses Gelmesi

Zorlu normal doğumlar ya da bölge kas tonusunun zayıf olması nedeniyle vajinadan ses gelmesi sorunuyla karşılaşılabilir.

Vajinal Estetik Hakkında Doğru Bilinen 12 Yanlış

Vajinal Estetik Hakkında Doğru Bilinen 12 Yanlış veya ön yargılar konusundaki detaylar nelerdir?

Genital Bölge Beyazlatma Operasyonu

Genital Bölge Beyazlatma Operasyonu lazerle cilt operasyonlarının sağladığı kolaylık sayesinde her geçen gün daha fazla talep gören tedaviler arasındadır.

Vajinal Kuruluk Tedavisi

Vajinal kuruluk tedavisi diğer bir ifadeyle vajinal lubrikasyon, bu bölgedeki genital bezlerle ilgili sağlık sorunlarının giderilmesini amaçlar.

P Shot Tedavisi Ankara

Bazı erkeklerde görülen ereksiyon (sertleşme) sorunu, nihai bir çözüm olan P Shot Tedavisi Ankara uygulamasıyla zahmetsizce tedavi edilebiliyor.

Genital Lazer Uygulamaları

Üstün başarılı genital lazer uygulamaları ile vajen bölgesinde estetik kaygılar son buluyor, sağlık sorunları gideriliyor.

O Shot Tedavisi Ankara

Kadınların cinsel haz duyma kabiliyetlerini artıran ve idrar kaçırma gibi sorunlarının önüne geçen O Shot Tedavisi Ankara detayları yazımızda.

Kızlık Zarı Nedir?

Kızlık Zarı Nedir? Ürogenital sistemin anatomik bileşenlerinden olan kızlık zarı, vulva, dış genital organda vajinal açıklığı kuşatan, bir mukoza dokusudur.

Genital Siğil

Cinsel yolla veya genital bölgeye temasla bulaşan genital siğil, servikal kanserin gelişmesine neden olan etiyolojik bir ajandır.

Biofeedback Aşk Kası Egzersizi

Aşk kasları olarak tabir edilen pelvik adaleler, cinsel bölgenin tamamında yer almaktadır ve biofeedback aşk kası egzersizi ile daha da işlevsel hale getirilebilmektedir.

Hudoplasti

Hudoplasti ya da klitoris düzeltme operasyonu; klitoris üzerindeki deri fazlalıklarının, çıkıntılarının ya da kalıntılarının alınması operasyonudur.

Genital Bölge Kararması

Genital bölge kararması, bu bölge ve çevresinin kişinin normal deri tonuna göre adeta kirli bir görünüme, kırışıklığa sahip olmasıdır.

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi geçici ve kalıcı olmak üzere iki farklı uygulamayı içerir. Kızlık zarı muayenesi sonrası sağlıklı ve güvenilir yöntemlerle tedavi olabilirsiniz.

Labium Minus Küçültülmesi

Labioplasti, vajinanın yani iç ve dış dudakları üzerine yapılan cerrahi operasyonların bir parçası olan Labium Minus Küçültülmesi (iç dudak küçültülmesi) işlemi

O Shot PRP

Kadınların cinsel haz duyma, orgazm ve idrar kaçırma sorunları için geliştirilen bir teknik olan O Shot PRP, genital bir kök hücre uygulamasıdır.

Kadında Orgazm Bozukluğu

Kadında orgazm bozukluğu, genital bölge sinir uçları ile beyin arasında kısa süreli ve tüm vücutta hissedilen cinsel hazzın tepe noktasının yaşanamamasıdır.

Kolposkopi Nedir, Nasıl Uygulanır?

Kolposkopi Nedir, Nasıl Uygulanır? Kolposkopi: serviks, vagina ve vulva dokularının muayenesi için kullanılan bir yöntemdir.