Vajinal Estetik Ankara


Vajinal Daraltma (Vajinoplasti)

Kadın cinsel organları hamilelik, normal doğum, kilo alımı, sigara, hormonal bozukluklar, menopoz ve yaş gibi nedenlerle dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilir.

Ankara Vajinal Sıkılaşma: Er-Yağ Lazer

Ankara Vajinal Sıkılaşma operasyonları için Op. Dr. İlhami Atılgan muayenehanesinde Er-YAG Lazer ile ağrısız, anestezi almadan ayakta uygulama yapılmaktadır.

Neden lazer vajinal daraltma

Vajina yaklaşık 10 cm’lik bir kanal olmasına rağmen cerrahi uygulamalar ancak giriş birkaç cm’lik kısmına etkili olmaktadır. Oysa günümüzde Er:YAG lazer ile vajinal daraltma işlemi vajinal kanalın tümünü sıkılaştırmakta yani rahim ağzından vajina girişine kadar etkili olmaktadır.

Cinsel Haz ve Tatminsizlik

Vajina daraltma operasyonu geçirdikten sonra ameliyat öncesi yaşanan cinsel hayatın kalitesinde olumlu yönde bir değişim olduğu gözlemlenmiştir.

Vajinal sıkılaştırma nasıl yapılır

Vajinal sıkıştırma nasıl yapılır konusu kadınlar tarafından artık farkındalığı olan ve ihtiyaç duyulan bir konu. Oysa geçmiş yıllarda bir çok estetik operasyon…

Vajinal Estetik Öncesi Sonrası

Vajinal Estetik Öncesi Sonrası, görünümdeki değişikliğin yanında iyileşme süreci ve yan etkilerinin olup olmadığı en çok merak edilen konular arasındadır. Genital Estetik evli, bekar, doğum yapmış veya yapmamış fark etmeksizin dileyen herkes için yapılabilmektedir.

Ayakta İdrar Kaçırma Tedavisi

Ayakta İdrar Kaçırma Tedavisi, günlük yaşamı son derece olumsuz etkileyen Üriner inkontinans problemine zahmetsiz ve cerrahi müdahale gerektirmeyen lazer tedavisiyle gerçekleştirilmektedir.

Genital Bölge Beyazlatma

Genital Bölge Beyazlatma ve Bikini Bölgesi Renk Açma, kararan cilt yapısını ortadan kaldırarak çok daha estetik bir görünüme sahip olunmasını sağlıyor.

Vajinal Estetik Ankara

Vajinal Estetik Ankara Çankaya’daki muayenehanemizde, alanının en tecrübeli doktorlarından olan Op. Dr. İlhami Atılgan tarafından uygulanmaktadır.

Kimler Vajina Estetiği Olabilir

Kimler Vajina Estetiği Olabilir konusunda herhangi bir özel kısıtlama bulunmamaktadır. Kendi özgür iradesine sahip, 18 yaşını doldurmuş, evli ya da bekâr

Klitoris Estetiği

Klitoris Estetiği, kadın cinsel organının üstünde ve labium minusların bittiği yerde yer alan genital bölgeye yapılan cerrahi müdahalelerdir.

Lazerle Genital Estetik Uygulamaları

Lazerle Genital Estetik Uygulamaları, artık sıklıkla tercih edilen ve oldukça zahmetsiz işlemlerle estetik görünüme sahip olmayı sağlayan operasyonlardır.

Vajinal Estetik Nedir?

Günümüzde estetik kaygıların artmasıyla birlikte, kadınlar vajinal estetik nedir sorusuyla hekimlere çok daha fazla başvurmaktadır.

Vajinal Lubrikasyon Nedir?

Cinsel birleşmeyi zorlaştıran, kadınlar için işkenceye döndüren vajinal kuruluk tedavisi Vajinal lubrikasyon nedir sorusunun cevabı için hemen tıklayın.

Miyom Ameliyatı

Miyom ameliyatı ile kadınlar, korkulu rüyaları olan bu küçük tümörlerden kurtulur. Miyom, rahmin ağzında, genel olarak 35 ile 45 yaş arasında oluşan bir rahatsızlıktır.

Lazerle Vajinoplasti Ankara

Başarılı sonuçlar ve zahmetsiz uygulamalar için Op. Dr. İlhami Atılgan’ın lazerle vajinoplasti uygulamalarını deneyin.

Vajinal Estetik Hangi Durumlarda Yapılır?

Zahmetsiz ve başarılı sonuçları bulunan vajinal estetik hangi durumlarda yapılır? Op. Dr. İlhami Atılgan’ın lazer ile vajinal estetik tedavileri için tıklayın.

Genital Bölge Estetiği

Ameliyat gerektirmeyen, zahmetsiz genital bölge estetiği uygulamaları Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği’nde en pratik yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

Ameliyatsız Genital Estetik

Sağlık ve fiziksel yapı bozukluklarına karşı tercih edilen zahmetsiz ve kısa uygulamalar olarak bilinen ameliyatsız genital estetik

Vajinal Estetik Hakkında Doğru Bilinen 12 Yanlış

Vajinal Estetik Hakkında Doğru Bilinen 12 Yanlış veya ön yargılar konusundaki detaylar nelerdir?

Genital Bölge Beyazlatma Operasyonu

Genital Bölge Beyazlatma Operasyonu lazerle cilt operasyonlarının sağladığı kolaylık sayesinde her geçen gün daha fazla talep gören tedaviler arasındadır.

Vajinal Kuruluk Tedavisi

Vajinal kuruluk tedavisi diğer bir ifadeyle vajinal lubrikasyon, bu bölgedeki genital bezlerle ilgili sağlık sorunlarının giderilmesini amaçlar.

Labium Minus Küçültülmesi

Labioplasti, vajinanın yani iç ve dış dudakları üzerine yapılan cerrahi operasyonların bir parçası olan Labium Minus Küçültülmesi (iç dudak küçültülmesi) işlemi

Kadında Orgazm Bozukluğu

Kadında orgazm bozukluğu, genital bölge sinir uçları ile beyin arasında kısa süreli ve tüm vücutta hissedilen cinsel hazzın tepe noktasının yaşanamamasıdır.

Kolposkopi Nedir, Nasıl Uygulanır?

Kolposkopi Nedir, Nasıl Uygulanır? Kolposkopi: serviks, vagina ve vulva dokularının muayenesi için kullanılan bir yöntemdir.

Jinekolojik Muayene

Jinekolojik muayene, bir kadının vajinal sağlığıyla ilgili bilgi sahibi olması açısından oldukça önemlidir.

Vajinal Sarkma Nedir?

Vajinal sarkma nedir? Rahim, vajina, rektum, mesane, ince bağırsak ya da idrar yolunda meydana gelen sarkmalar neden olur?