Vajinismus Hastalığı Nedir?

Cinsel ilişki sırasında vajinanın istemsiz kasılması sonucunda cinsel birleşmenin tam olarak sağlanamaması ile gelişen bir ‘cinsel fobi’ yani cinsel ilişkiye girme korkusudur.

Vajinal Daraltma (Vajinoplasti)

Kadın cinsel organları hamilelik, normal doğum, kilo alımı, sigara, hormonal bozukluklar, menopoz ve yaş gibi nedenlerle dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilir.

Tüp Bebekte Genetik Tanı

EEmbriyoların genetik durumlarının incelenmesi için yapılan bir tür işlemdir. Tüp bebek (IVF) işlemi sırasında embriyolara genetik test yapılarak , içlerinden sadece sağlıklı olanların seçilip uygulanması çalışmasıdır

​Ozonla Tüp Bebek Tedavi Yöntemleri

En yaygın kullanım alanı kas ve iskelet sistemi olan ozon tedavisi; ilk kez Op. Dr. İlhami Atılgan tarafından ülkemizde ve dünyada Tüp Bebek tedavisinde de kullanılmıştır.

Ozon Tedavisi Nedir?

Ozon Tedavisi Nedir? Ozon tedavi edilemeyen pek çok hastalığa umut oldu. Ozon; 3 oksijen atomundan oluşan kimyasal bir bileşendir.

Vajinismus Nasıl Teşhis Edilir?

Vajinismus tedavisine başlamadan önce sorunun kaynağını teşhis etmek, uygulanan tedavinin başarısını direkt olarak etkiler.

Ankara Vajinal Sıkılaşma: Er-Yağ Lazer

Ankara Vajinal Sıkılaşma operasyonları için Op. Dr. İlhami Atılgan muayenehanesinde Er-YAG Lazer ile ağrısız, anestezi almadan ayakta uygulama yapılmaktadır.

Infertilite (Kısırlık Nedir)

En az 1 yıl herhangi bir korunma yöntemi uygulanmaksızın, haftada 2-3 kere girilen cinsel ilişkiye rağmen gebelik elde edilmemesi infertilite yani kısırlık olarak adlandırılmaktadır.

Tıbbi ozonun kullanım alanları

Tıbbi Ozonun Kullanım Alanları detayına yazımızdan ulaşabilir; Tıbbi ozon uygulamalarında Türkiye'nin en tecrübeli doktorlarından olan Op. Dr. İlhami Atılgan'dan randevu alarak, Ankara Çankaya'da bulunan muayenehanemizde tedavi olabilirsiniz.

Vajinismus Hayatı Nasıl Etkiler?

Vajinismus tedavi edilmediği takdirde hayatı derinden etkilemekte, kişinin cinsel hayatının yanında psikolojisini, evlilik hayatını ve sosyal hayatını olumsuz şekilde etkilemektedir.

Neden lazer vajinal daraltma

Vajina yaklaşık 10 cm’lik bir kanal olmasına rağmen cerrahi uygulamalar ancak giriş birkaç cm’lik kısmına etkili olmaktadır. Oysa günümüzde Er:YAG lazer ile vajinal daraltma işlemi vajinal kanalın tümünü sıkılaştırmakta yani rahim ağzından vajina girişine kadar etkili olmaktadır.

Tüp Bebekte Laboratuvar Uygulamaları

Kadın Doğum ekibi ameliyathane ortamında özel iğne ile toplanan yumurtaları follikül sıvısı içinde embriyoloji labaratuvarına gönderir. Buradaki Embriyoloji uzmanları toplanan sıvı içindeki yumurtaları mikroskop altında tespit ederek toplar.

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus tedavisi uygulayan profesyoneller jinekolog, psikiyatr ve diğer hekimlerdir. Daha sonradan hayal kırıklığı yaşamamak için cinsel terapiler konusunda bilgi ve deneyim sahibi, profesyonel

Infertilite Kısırlıkta Stresin Önemi

Stresten kaynaklı infertilinenin oluşumuna dair gözlemlenen çok az vaka vardır. bunun dışında, bazı olaylara karşı yaşanılmış olan yüksek seviyelerdeki stres, kadınların hormon seviyelerinin değişmesine ve yumurtanın oluşum sırasında bozulmaya uğramasına sebebiyet verebilmektedir.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi

Dr İlhami Atılgan tarafından yapılan lazerle idrar kaçırma tedavisi sonrasında şikayetler yaklaşık 6 haftada %65, 6 ayda %97 oranında geçer.

Labioplasti

Labioplasti, iç dudak küçültme ameliyatıdır ve ihtiyaç duyulma nedenleri irsi veya estetik görünüm olarak değişebilmektedir. Zamanla kadın genital bölgesinde vajeni dıştan saran iç dudaklarda sarkmalar meydana gelebilir.

Medikal Ozon Tedavisi

Medikal ozon tedavisi doğal antioksidan kullanılarak, doku ve hücrelerin oksijen yardımıyla tazelenmesi işlemidir. Ozon terapisi adıyla da bilinen "medikal ozon tedavisi"nde, tamamen oksijenden elde edilen ozon gazı kullanılmaktadır.

Vajinismus sonrası ilk ilişkiler

Vajinismus tedavi sonrası ilk ilişkiler genelde çok mükemmel olmayacaktır. İlişki sırasında ufak tefek ağrı ve batmaların olması normaldir. Kızlık zarı yapısına bağlı olarak bazı hastalarda hafif kanamalar bir kaç hafta sürecek şekilde olabilir, normaldir.

Tüp Bebek Tedavisinde Akupunktur

Akupunkturun stres azaltıcı ve anti depresan özelliği pek çok araştırma da göstermiştir. Bu amaçla tüp bebek uygulamasına başlamadan 3 hafta öncesınde akupunktur tedavisi gören anne adayları başarı uygulanmayanlara göre yaklaşık başarı oranı yüzde kırkbeş ile yüzde altmış oranında artmıştır.

Cinsel Haz ve Tatminsizlik

Vajina daraltma operasyonu geçirdikten sonra ameliyat öncesi yaşanan cinsel hayatın kalitesinde olumlu yönde bir değişim olduğu gözlemlenmiştir.

CGF Kök Hücre Tedavisi ve Ozon Kullanımı

CGF Kök Hücre Tedavisi ve Ozon Kullanımı, tedavi bölgesinde oksijen dolaşımını artırarak, iyileştirme etkisi yoğun olan, kandaki CGF hücrelerinin kullanılması yöntemidir.

Vajinal sıkılaştırma nasıl yapılır

Vajinal sıkıştırma nasıl yapılır konusu kadınlar tarafından artık farkındalığı olan ve ihtiyaç duyulan bir konu. Oysa geçmiş yıllarda bir çok estetik operasyon…

Kadında infertilite Nedenleri

Kadında infertilite Nedenleri sorunundan bahsedebilmek için düzenli ve korunmasız cinsel birliktelik olmasına rağmen; 35 yaş üstünde 6 ay, 35 yaş altında bir yıl süresince gebeliğin gerçekleşememesi gözetilmelidir.

Vajinismus Tedavisi Olan Bir Rahatsızlıktır

Vajinismus Tedavisi, üzerine gidilmediği takdirde ömür boyu sürebilecek bir rahatsızlık için maksimum başarı oranına sahip bir süreçtir.

Tüp Bebek Tedavisinde Ozon Kullanımı

Tüp bebek tedavisinde ozon kullanımı zamanla giderek yaygınlaşan ve olumlu sonuçlarıyla yüz güldüren bir tedavi yöntemidir.

Erkekte İnfertilite Nedenleri ( Erkekte Kısırlık )

Erkekte infertilite (Kısırlık) Nedenleri konusunda son yıllarda en büyük sorun sperm azlığı olarak dikkat çekmektedir. Sperm yetersizliğinin bu denli artış göstermesi özellikle çevresel kirlilik, kimyasal maddelerin sıkça kullanılması, sağlıksız gıdalardan kaynaklandığı öngörülmektedir.

Vajinismus Tedavisi Olanlar Kendine Daha Çok Güveniyor

Vajinismusu kabullenmeyerek çözüm arayanlara göre, Vajinismus Tedavisi Olanlar psikolojik olarak da rahatlayarak daha fazla öz güven sahibi oluyor.

Vajinal Estetik Öncesi Sonrası

Vajinal Estetik Öncesi Sonrası, görünümdeki değişikliğin yanında iyileşme süreci ve yan etkilerinin olup olmadığı en çok merak edilen konular arasındadır. Genital Estetik evli, bekar, doğum yapmış veya yapmamış fark etmeksizin dileyen herkes için yapılabilmektedir.

Vajinismus Belirtileri Nelerdir?

Vajinismus belirtileri nelerdir sorusu kadınlar tarafından sıkça sorulan ve uzman desteği almadan önce merak ettikleri bir konudur.

4 Boyutlu Ultrason Nedir?

Halk arasında “4 Boyutlu Ultrason Nedir” veya “4D USG Nedir” diye merak edilse de aslında yapılan görüntüleme işlemi “Ayrıntılı Ultrason”dur (…) önlem alınabilmesi nedeniyle yapılması gereken bir taramadır.

Ayakta İdrar Kaçırma Tedavisi

Ayakta İdrar Kaçırma Tedavisi, günlük yaşamı son derece olumsuz etkileyen Üriner inkontinans problemine zahmetsiz ve cerrahi müdahale gerektirmeyen lazer tedavisiyle gerçekleştirilmektedir.

Kök Hücre ile Tüp bebek Tedavisi

Kök Hücre ile Tüp bebek Tedavisi günümüzde deneysel aşamada olan tıbbi araştırmalar olup henüz tedavi amaçlı kullanılmamaktadır. Tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi olamayan çiftlere umut ışığı…

Vajinismus Tedavisi Nedir?

Vajinismus Tedavisi Nedir sorusuna verilebilecek en basit cevap, kadın cinsel organının cinsel birleşmeye izin vermemesi rahatsızlığının giderilmesidir.

Genital Bölge Beyazlatma

Genital Bölge Beyazlatma ve Bikini Bölgesi Renk Açma, kararan cilt yapısını ortadan kaldırarak çok daha estetik bir görünüme sahip olunmasını sağlıyor.

İnfertilite Nedir Nasıl Tedavi Edilir?

infertilite nedir nasıl tedavi edilir konusunu bilinmesi gereken önemli noktalarıyla ele alıyoruz. Halk arasında kısırlık olarak dile getirilen infertilite

Hipnozla Vajinismus Tedavisi

Hipnozla vajinismus tedavisi Op. Dr. İlhami Atılgan tarafından Ankara Çankaya'daki muayenehanemizde uygulanabilmektedir

Kızlık Zarı Muayenesi Ankara

Kızlık zarı muayenesi Ankara Çankaya’daki muayenehanemizde yaklaşık 5 dk. süren zahmetsiz bir jinekolojik tetkiktir … herhangi bir tıbbi alet kullanılmasına da gerek yoktur.

Hipnozla Tüp Bebek Tedavisi

Hipnozla Tüp Bebek Tedavisi, yapılan klinik deneylerce çocuk sahibi olabilme oranına ciddi katkısı bulunan tedavi yöntemlerinden biridir

Cinsel Problemlerde Hipnoterapi

Cinsel Problemlerde Hipnoterapi hastaların problemleriyle yüzleşmesine ve uzman desteğiyle çok zor gibi görünen sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olan etkili bir tedavi yöntemidir.

Lazerle Vajina Estetiği

Lazerle vajina estetiği, genital bölge görünümüne özen gösteren kadınlar için en zahmetsiz ve etkili çözüm yöntemidir. Fotona Er-YAG lazer vajinoplasti uygulaması

Embriyo Transferinde Hipnoz

Embriyo Transferinde Hipnoz, transfer anındaki baskı ve gerilim gibi olumsuzlukları çok daha rahat koşullarda atlatabilmek için hipnoterapiye başvurulmasıdır.

Hipnoterapi Nedir?

Hipnoterapi Nedir, çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde kullanım alanı genişledikçe hastalar tarafından merak edilen ve sıkça sorulan bir sorudur.

Lazerle Labioplasti

Lazerle Labioplasti Ankara Çankaya'daki muayenehanemizde Op. Dr. İlhami Atılgan tarafından 1 seans uygulanarak başarıyla gerçekleştirilen bir genital bölge operasyonudur.

Doğum Sonrası Lazerle Çatlak Tedavisi

Doğum Sonrası Lazerle Çatlak Tedavisi, hamilelik sürecinde ve doğum sonrasında estetik görünüşü son derece olumsuz etkileyen izlerin en zahmetsiz çözüm yoludur.

Vajinismus Nasıl Teşhis Edilir?

Vajinismus nasıl teşhis edilir konusu rahatsızlığın tedavisinden daha önemli bir aşamadır. Bu aşamayla ilgili merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Lazerle Vajinoplasti

Lazerle Vajinoplasti, vajina daraltma ameliyatına göre çok daha etkili ve zahmetsiz bir genital bölge estetik operasyonudur.

Vajinismus Hayatı Nasıl Etkiler?

Vajinismus hayatı nasıl etkiler ve çiftler arasında ne gibi sorunlara neden olur? Öncelikle Vajinismus tedavi edilmediği takdirde hayatı derinden etkilemekte

Tenisçi Dirseği Tedavisi

Tekrarlı zorlamalara bağlı olarak dirseğin dış tarafındaki kas kemik birleşim noktasında meydana gelen küçük yırtıkların tedavisi için uygulanan tenisçi dirseği tedavisi.

Vajinal Estetik Ankara

Vajinal Estetik Ankara Çankaya’daki muayenehanemizde, alanının en tecrübeli doktorlarından olan Op. Dr. İlhami Atılgan tarafından uygulanmaktadır.

Cinsel İsteksizlik Tedavisi

Cinsel isteksizlik tedavisi, çiftler arasında çeşitli nedenlere bağlı olarak cinsel arzu ve motivasyonda eksiklik veya hiç olmaması problemlerini çözmeye dayanmaktadır.

Kimler Vajina Estetiği Olabilir

Kimler Vajina Estetiği Olabilir konusunda herhangi bir özel kısıtlama bulunmamaktadır. Kendi özgür iradesine sahip, 18 yaşını doldurmuş, evli ya da bekâr

Vajinismus Tedavisinde Hipnoz Ne Kadar Etkili?

Vajinismus tedavisinde hipnoz ne kadar etkili bir yöntem sorusuna cevap verebilmek için klasik tedavi yöntemlerini ve süreçlerini incelemek gerekir.

Bikini Bölgesi Kararması

Bikini bölgesi kararması kadınların estetik güzellik olarak çare aradıkları, hormonal veya çeşitli uygulamalardan kaynaklanan bir cilt sorunudur.

Vajinismus İçin Çift Tedavisi Şart Mıdır?

Vajinismus problemi konusunda uzman yardımı almaya karar veren bireyler, Vajinismus İçin Çift Tedavisi Şart Mıdır sorusunu muayene öncesi merak etmektedir.

Klitoris Estetiği

Klitoris Estetiği, kadın cinsel organının üstünde ve labium minusların bittiği yerde yer alan genital bölgeye yapılan cerrahi müdahalelerdir.

Vajinismus Tanısı Nasıl Konur?

Eşlerin cinsel yaşamından başlayarak ilişkilerinde derin sorunlar oluşturabilen vajinismus nedir ve Vajinismus tanısı nasıl konur? Kimlerde Görülür?

Lazerle Genital Estetik Uygulamaları

Lazerle Genital Estetik Uygulamaları, artık sıklıkla tercih edilen ve oldukça zahmetsiz işlemlerle estetik görünüme sahip olmayı sağlayan operasyonlardır.

Vajinismus Tedavisi İçin Cerrahi Yöntemler

Vajinismus Tedavisi İçin Cerrahi Yöntemler, jinekolojik muayene sonrası uzman doktorların karar verdiği genital bölge operasyonlarıdır.

O Shot PRP Orgazm Tedavisi

O shot PRP Orgazm Tedavisi klitoris ve vajinal fonksiyonları canlandıran, ağrısız ve cerrahi müdahale olmayan doğal bir tedavi yöntemidir.

Vajinismus Tedavisi Var Mıdır?

Cinsel birleşmenin ağrılı gerçekleşmesi ve hiç gerçekleşmemesini yaşayan onlarca kadının vajinismus tedavisi var mıdır? tek merak ettiği sorudur.

G Noktası Büyütme G Shot Tedavisi

Kadınlarda G noktasının daha erişilebilir yapıya getirilmesini sağlayan G Noktası Büyütme G Shot Tedavisi hakkında merak edilenler yazımızda.

İlişki Sırasında Ağrı Disparoni Nedir?

Ülkemizde her 10 kadından birinde görülen ilişki sırasında ağrı disparoni nedir? Cinsel ilişki ağrısı olarak bilinen disparoni tedavisi...

P-Shot Tedavisi

P-Shot, erkek cinsel organı olan penise PRP (Platelet Rich Plasma) ile enjeksiyon uygulanması yöntemidir. Kök hücre tedavisi olarak bilinen PRP, kişinin kendi kanından elde edilen yoğun onarıcı özelliğe sahip trombositlerin laboratuar ortamında elde edilmesi olarak özetlenebilir.

İlişkiye Girememe Korkusu

İlişkiye girememe korkusu vajinismus tedavi edilebilen rahatsızlıktır. Op. Dr. İlhami atılgan Kliniği uygulamaları için tıklayın.

İç Dudak Sarkması Nedir

İç dudak sarkması nedir veya labioplasti ameliyatı nasıldır gibi sorular kadınlar tarafından merak edilen genital bölge estetik operasyonlarıdır.

Vajinismus Tedavisi Ankara

Başarılı uygulama lazer ile vajinismus tedavisi Ankara Çankaya’daki Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği’nde gerçekleştirilmektedir.

Vajinal Daraltma Operasyonu

Başarı oranı yüksek lazerle vajinal daraltma operasyonu ile sarkmalara son verin. Ankara Çankaya’da kliniğimizde sağlığınıza kavuşun.

Vajinismusu Yenmenin En Kolay Yolu

Vajinismusu yenmenin en kolay yolu, hastanın öncelikle bu rahatsızlığın tedavi edilebilir olduğunu bilmesi ve uzman yardımı almaktan çekinmemesine bağlıdır.

O Shot ve G shot Farkı Nedir?

İki yöntemin aynı işlevi var gibi görülse de aslında O shot ve G shot farkı nedir sorusunun cevabı çoğu kişi tarafından karıştırılmaktadır.

Vajinismus Tedavisinde Neuroformat Nedir?

Son dönemin dikkat çekici yöntemi olarak kabul gören vajinismus tedavisinde neuroformat nedir?

Vajinal Estetik Nedir?

Günümüzde estetik kaygıların artmasıyla birlikte, kadınlar vajinal estetik nedir sorusuyla hekimlere çok daha fazla başvurmaktadır.

Vajinismusta Biofeedback Tedavisi Nedir?

Her geçen gün gelişen bilimin, hastalara sunduğu yeni yöntemlerden olan vajinismusta biofeedback tedavisi nedir?

G Shot ile G Noktası Uyarma

G shot ile G noktası uyarma uygulamaları vajina ön duvarındaki hassas bölgenin duyarlılığının arttırılmasına olanak sağlar.

Vajinismus Kimlerde Görülür?

Vajinismus kimlerde görülür sorusu merak edilen konulardan biri olsa da sosyal sınıf ve fizyolojik etmenler fark etmeksizin hemen herkeste karşılaşılabilecek bir sağlık sorunudur.

Vajinoplasti ve Labioplasti Farkı

Kadınların vajina bölgelerinde görülen sarkmalar ve şekil bozuklukları için uygulanan yöntemlerdeki farklılar vajinoplasti ve labioplasti farkı sorusunu akıllara getiriyor.

Histeroskopik Myomektomi

MYOM; rahimde bulunan farklı büyüklükteki urların tıp dilindeki adıdır. Detaylar için tıklayınız.

Vajinal Lubrikasyon Nedir?

Cinsel birleşmeyi zorlaştıran, kadınlar için işkenceye döndüren vajinal kuruluk tedavisi Vajinal lubrikasyon nedir sorusunun cevabı için hemen tıklayın.

İlk Gece Korkusu

Eşlerin birbirinden uzaklaşmasına neden olan, kadınların en büyük problemlerinden ilk gece korkusu cinsel birleşmede korku ve kaygı yaratır.

Kimler O Shot Tedavisine İhtiyaç Duyar?

Cinsel tatminsizlik ve daha sağlıklı bir cinsel yaşam için ihtiyaç duyulan O Shot nedir, kimler O Shot tedavisine ihtiyaç duyar?

Anorgazmi Orgazm Olamama Tedavisi

Anorgazmi orgazm olamama tedavisi ile başarılı sonuçlar alın. Ankara Çankaya’daki kliniğimizdeki uygulamalar için tıklayın

G Noktası Büyütme

Yüzde yüz başarı oranına sahip G Shot tedavisi ile G Noktası Büyütme uygulaması için tıklayın.

Kimler G Noktası Büyütme Yaptırabilir?

Kimler G Noktası büyütme yaptırabilir? Başarılı sonuçları bulunan G Shot Tedavisi’ne yönelik Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği yöntemleri için tıklayın.

Perine Estetiği

Perine estetiği ile doğum sonrası oluşan problemlere son verin, vajina bölgesini eski görünümüne kavuşturun.

Miyom Ameliyatı

Miyom ameliyatı ile kadınlar, korkulu rüyaları olan bu küçük tümörlerden kurtulur. Miyom, rahmin ağzında, genel olarak 35 ile 45 yaş arasında oluşan bir rahatsızlıktır.

Lazerle Vajinoplasti Ankara

Başarılı sonuçlar ve zahmetsiz uygulamalar için Op. Dr. İlhami Atılgan’ın lazerle vajinoplasti uygulamalarını deneyin.

İdrar Kaçırma Tedavisi Ankara

Lazerle idrar kaçırma tedavisi için en doğru adres olan kliniğimiz uygulamalarına dair tüm detaylar için tıklayın.

P Shot Ankara

Sertleşme sorunu yaşayan erkekler için en başarılı sonuçlar P Shot aşısı ile gelir. Zahmetsiz uygulamanın detayları için tıklayın.

P Shot Nasıl Uygulanır?

Sertleşme problemi için yapılan P Shot aşısı aynı zamanda penis boyutuna da etkisiyle erkeklerin tercihi oluyor. Uygulama detayları için tıklayın

Vajinal Estetik Hangi Durumlarda Yapılır?

Zahmetsiz ve başarılı sonuçları bulunan vajinal estetik hangi durumlarda yapılır? Op. Dr. İlhami Atılgan’ın lazer ile vajinal estetik tedavileri için tıklayın.

Genital Bölge Estetiği

Ameliyat gerektirmeyen, zahmetsiz genital bölge estetiği uygulamaları Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği’nde en pratik yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

Ameliyatsız Genital Estetik

Sağlık ve fiziksel yapı bozukluklarına karşı tercih edilen zahmetsiz ve kısa uygulamalar olarak bilinen ameliyatsız genital estetik

Vajinada Normal Dudak Uzunluğu Nedir?

Vajinada normal dudak uzunluğu nedir, kimler labioplasti yaptırabilir? Labioplasti ile vajina normal dudak uzunluğuna kavuşturuluyor.

Vajinadan Ses Gelmesi

Zorlu normal doğumlar ya da bölge kas tonusunun zayıf olması nedeniyle vajinadan ses gelmesi sorunuyla karşılaşılabilir.

Vajinal Estetik Hakkında Doğru Bilinen 12 Yanlış

Vajinal Estetik Hakkında Doğru Bilinen 12 Yanlış veya ön yargılar konusundaki detaylar nelerdir?

Genital Bölge Beyazlatma Operasyonu

Genital Bölge Beyazlatma Operasyonu lazerle cilt operasyonlarının sağladığı kolaylık sayesinde her geçen gün daha fazla talep gören tedaviler arasındadır.

Vajinal Kuruluk Tedavisi

Vajinal kuruluk tedavisi diğer bir ifadeyle vajinal lubrikasyon, bu bölgedeki genital bezlerle ilgili sağlık sorunlarının giderilmesini amaçlar.

P Shot Tedavisi Ankara

Bazı erkeklerde görülen ereksiyon (sertleşme) sorunu, nihai bir çözüm olan P Shot Tedavisi Ankara uygulamasıyla zahmetsizce tedavi edilebiliyor.

Genital Lazer Uygulamaları

Üstün başarılı genital lazer uygulamaları ile vajen bölgesinde estetik kaygılar son buluyor, sağlık sorunları gideriliyor.

O Shot Tedavisi Ankara

Kadınların cinsel haz duyma kabiliyetlerini artıran ve idrar kaçırma gibi sorunlarının önüne geçen O Shot Tedavisi Ankara detayları yazımızda.

Kızlık Zarı Nedir?

Kızlık Zarı Nedir? Ürogenital sistemin anatomik bileşenlerinden olan kızlık zarı, vulva, dış genital organda vajinal açıklığı kuşatan, bir mukoza dokusudur.

Genital Siğil

Cinsel yolla veya genital bölgeye temasla bulaşan genital siğil, servikal kanserin gelişmesine neden olan etiyolojik bir ajandır.

Biofeedback Aşk Kası Egzersizi

Aşk kasları olarak tabir edilen pelvik adaleler, cinsel bölgenin tamamında yer almaktadır ve biofeedback aşk kası egzersizi ile daha da işlevsel hale getirilebilmektedir.

Hudoplasti

Hudoplasti ya da klitoris düzeltme operasyonu; klitoris üzerindeki deri fazlalıklarının, çıkıntılarının ya da kalıntılarının alınması operasyonudur.

Genital Bölge Kararması

Genital bölge kararması, bu bölge ve çevresinin kişinin normal deri tonuna göre adeta kirli bir görünüme, kırışıklığa sahip olmasıdır.

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi geçici ve kalıcı olmak üzere iki farklı uygulamayı içerir. Kızlık zarı muayenesi sonrası sağlıklı ve güvenilir yöntemlerle tedavi olabilirsiniz.

Labium Minus Küçültülmesi

Labioplasti, vajinanın yani iç ve dış dudakları üzerine yapılan cerrahi operasyonların bir parçası olan Labium Minus Küçültülmesi (iç dudak küçültülmesi) işlemi

O Shot PRP

Kadınların cinsel haz duyma, orgazm ve idrar kaçırma sorunları için geliştirilen bir teknik olan O Shot PRP, genital bir kök hücre uygulamasıdır.

Kadında Orgazm Bozukluğu

Kadında orgazm bozukluğu, genital bölge sinir uçları ile beyin arasında kısa süreli ve tüm vücutta hissedilen cinsel hazzın tepe noktasının yaşanamamasıdır.

Kolposkopi Nedir, Nasıl Uygulanır?

Kolposkopi Nedir, Nasıl Uygulanır? Kolposkopi: serviks, vagina ve vulva dokularının muayenesi için kullanılan bir yöntemdir.

Genital Bölge Sarkması

Genital bölge sarkması ilerleyen yaş faktörü, doğum ve hormonal değişimler gibi pek çok farklı nedene bağlı görülebilmektedir.

Lazerle Genital Bölge Renk Açma

Farklı sebeplere bağlı olarak genital bölgede koyulaşmalar meydana gelebilir, lazerle genital bölge renk açma uygulaması ile genital bölgede hoşa gitmeyen kararma ve esmerleşme gibi şikayetler ortadan kalkar.

Lazerle Vajina Daraltma Nasıl Yapılır?

Cerrahi bir işleme gerek duyulmaksızın lazerle vajina daraltma nasıl yapılır? Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Genital Bölgede Siğil Neden Olur?

Genital bölgede siğil neden olur? Genç kadınlar arasında yaygınlaşan genital bölgede meydana gelen siğiller bedensel ve psikolojik sorunlara neden olabilir.

Jinekolojik Muayene

Jinekolojik muayene, bir kadının vajinal sağlığıyla ilgili bilgi sahibi olması açısından oldukça önemlidir.

İdrar Kaçırma Problemlerinde Burch Ameliyatı

İdrar kaçırma problemlerinde Burch ameliyatı nedir? İdrar kaçırma problemlerinde etkili bir operasyon Burch.

Vajinal Sarkma Nedir?

Vajinal sarkma nedir? Rahim, vajina, rektum, mesane, ince bağırsak ya da idrar yolunda meydana gelen sarkmalar neden olur?

Vajina Dış Dudak Sarkması Nasıl Geçer?

Vajina dış dudak sarkması nasıl geçer? Jinekolojik uygulama olan vajina estetiğinde, farklı etkenlere bağlı olarak oluşur.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

İki tür kızlık zarı dikimi vardır; bunlardan biri geçici kızlık zarı dikimi iken diğer kalıcı kızlık zarı dikimidir. Geçici kızlık zarı dikimi kısa bir süre sonra kurulacak cinsel ilişkiler için önerilir.

Pubis Kaldırma Estetiği

Karnın altında, cinsel organın üstündeki üçgen şeklindeki bölge olan pubis kaldırma estetiği ile özel bölgeniz daha estetik bir görünüme kavuşabilir.

Kadınlarda Boşalma

Halk arasında kadınlarda boşalma olarak tabir edilen orgazm, cinsel ilişki sırasında ya da mastürbasyonla en yüksek düzeyde cinsel uyarım yaşama halidir.

İlişki Sırasında Sertleşmenin Bitmesi

İlişki sırasında sertleşmenin bitmesi ya da penisin yeterince sertleşememesi; çok önemli bir erkek cinsel problemidir.

Cinsel İlişkiye Girememe

Cinsel ilişkiye girememe, hem kadın hem de erkekler için ciddi bir sorundur. Bunun fiziksel ya da ruhsal nedenleri olabilir.

Vajina Kasılması

Vajina kasılması, bazen fiziksel bir ağrıdan kaynaklanmaktayken bazen de psikolojik bir sorunun neticesi olabilir.

Koital Anorgazmi Tedavisi

Koital anorgazmi tedavisi yapılabilen bir orgazm sorunudur. Orgazm kadında cinselliği en yüksek noktada hissetmektir.

İlişki Sırasında Karın Ağrısı Neden Olur?

İlişki sırasında karın ağrısı neden olur? Cinsel ilişki esnasında ya da sonrasında yaşanan ve tıpta “disparoni” adı verilen şiddetli ağrı.

Vajina Genişletme

Vajina genişletme ameliyatı, doğuştan veya sonradan meydana gelen vajina darlığı sorunlarına çözüm için yapılmaktadır.

Vajina Kasılması Neden Olur?

Vajina kasılması neden olur? Cinsel ilişki esnasında kadının erkeği uzaklaştırması ve istemsiz kasılma nasıl olarak ortaya çıkar?

Genital Estetik Operasyonlar

Genital estetik operasyonlar hem bu bölgede istenilen görünüme kavuşmak hem de çeşitli sağlık problemlerini gidermek için yapılır.

Lazerle İç Dudak Estetiği

Lazerle iç dudak estetiği, gelişen özel yöntemlerle kalıcı ve başarılı sonuçlar elde edilebilen bir ameliyatsız genital estetik çözümüdür.

Vajina İç Dudak Estetiği

Vajina iç dudak estetiği sayesinde genital bölge görünümünden hoşlanmayan kadınların arzu ettiği estetiğe kavuşması sağlanır.